Смачні та корисні «Зелені коктейлі»

Приготування. Смачні та корисні «Зелені коктейлі»

Людям, які піклуються про своє здоров’я, варто звернути увагу на так звані «Зелені коктейлі».

Приготовані на основі овочів або фруктів, вони містять у собі велику кількість зелені, зазвичай це в пропорції 2:3, 2 частини зелені і три частини овочів або фруктів. Завдяки високому вмісту різних амінокислот, зелені коктейлі чудово насичують організм, даруючи відчуття ситості і при цьому, абсолютно не обтяжуючи шлунок. Зелень містить клітковину, тому, потрапляючи в кишечник, вона сприяє поліпшенню травлення, а також виведенню шлаків і токсинів з тіла, що в свою чергу сприяє нормалізації ваги. Антиоксиданти, що входять до складу кропу, салату, петрушки, щавлю, селери або рукколи, захищають організм від шкідливого впливу навколишнього середовища і зміцнюють імунітет.
Зелені коктейлі неймовірно корисні дітям і вагітним жінкам, та й взагалі будь-якій людині, так як повні вітамінів, мікроелементів, мінеральних солей і хлорофілу. Подібна рослинна їжа дуже легко і майже повністю засвоюється, вона тонізує, дарує відчуття легкості і заряджає енергією на весь день. Але що найголовніше, ці чудові зеленки дуже просто приготувати в домашніх умовах за допомогою блендера, достатньо лише усі компоненти подрібнити і злегка розбавити необхідною кількістю води, щоб вийшла приємна консистенція рідини. Зелені коктейлі стануть чудовим сніданком для всієї родини, тому що при всіх своїх корисних властивостях, вони ще до того ж дуже смачні.
В якості маленького ради варто запам’ятати, що зелень краще всього чергувати, використовуючи кожен день різний, пити такі напої бажано одразу після приготування, але можливо і зберігання протягом однієї доби у холодильнику, свої корисні властивості коктейлі при цьому не втрачають. Так що сміливо експериментуйте, заряджайтеся енергією і насолоджуйтеся чудовим смаком чудових зелених коктейлів.